O nás

Naša spoločnosť má už viac ako 10 ročné skúsenosti v oblasti zberu a recyklácie použitých rastlinných olejov a tukov. Sme oprávnenými osobami na prevzatie a zber tohto odpadu. Máme súhlas k zberu a následnému spracovaniu použitých rastlinných olejov a tukov vydaný okresným úradom životného prostredia. č. kat. 200 105. Vyzbierané použité oleje a tuky sú po vytriedení a vyčistení dalej spracovávané na rôzne ekologické účely.

Pôsobíme na celom území Slovenskej republiky, zabezpečujeme pravidelný vlastný odvoz použitého rastlinného oleja priamo z Vašej prevádzky.

Dlhoročné skúsenosti
Kvalitne odvedená práca
Zaručená spokojnosť

Zber oleja

S pôvodcami tohto odpadu č. 20 01 25 - jedlé oleje a tuky (reštaurácie , jedálne, stravovacie zariadenia) uzatvárame podľa zákona o odpadoch zmluvu o zbere použitého rastlinného oleja. Zákazníkovi dodávame vlastné zberné nádoby o objeme 50,100, 1000 litrov podľa dohody a želania zákazníka. Váš použitý rastlinný olej odvážame v pravidelných intervaloch a na mieste Vám Vaše plné zberné nádoby vymeníme za prázdne. Vedieme evidenciu tohto odpadu tak ako to vyžaduje ministerstvo životného prostredia slovenskej republiky. Tým majú naši klienti istotu evidencie a zneškodnenie tohto odpadu podľa zákonov a noriem Slovenskej republiky.

Pôsobíme v celej SR
Zabezpečujeme pravidelný vlastný odvoz použitého rastlinného oleja priamo z Vašej prevádzky.
Ekologické účely
Vyzbierané použité oleje a tuky sú po vytriedení a vyčistení dalej spracovávané na rôzne ekologické účely.
Rozsiahle možnosti
Odoberáme z reštaurácií, jedální, hotelov, bufetov, fastfoodov, ale aj domácností a jednotlivcov.

Zber kuchynského odpadu:

 S pôvodcami tohto odpadu (reštaurácie , jedálne, stravovacie zariadenia) uzatvárame podľa zákona o odpadoch zmluvu o poskytovaní služieb pri zbere odpadov. Zákazníkovi dodávame vlastné zberné nádoby na kuchynský odpad o objeme 60 litrov podľa dohody a želania zákazníka.
Váš použitý kuchynský odpad (BRO) odvážame v pravidelných intervaloch, (minimálne 1x týždenne) a na mieste Vám Vaše plné zberné nádoby vymeníme za prázdne.

Vedieme evidenciu tohto odpadu tak ako to vyžaduje Štátna veterinárna a potravinoá správa a Ministerstvo životného prostredia slovenskej republiky. Tým majú naši klienti istotu evidencie a zneškodnenie tohto odpadu podľa zákonov a noriem Slovenskej republiky.

Pri každom odvoze kuchynského odpadu je na mieste vystavený obchodný doklad o prevzatí a ekologickom zlikvidovaní odpadu.

Na stiahnutie

Tu si môžete stiahnuť naše povolenia na činnosť:

viac ako 10 rokov skúseností
percentníá spokojnosť
uskutočnených odberov

Zhrnutie našich výhod:

Vedieme evidenciu tohto odpadu tak ako to vyžaduje ministerstvo životného prostredia slovenskej republiky. Tým majú naši klienti istotu evidencie a zneškodnenie tohto odpadu podľa zákonov a noriem Slovenskej republiky.

Vlastná zberná nádoba

Vlastná zberná nádoba

Zabezpečenie vlastnej zbernej nádoby je samozremosťou pri každom odbere použitého oleja.

  Pravidelný odvoz priamo z Vašej prevádzky

  Pravidelný odvoz priamo z Vašej prevádzky

  Pri spolupráci s nami zabezpečíme pravidelný odvoz použitého oleja priamo z Vašej prevádzky.

   Dlhodobá a seriózna spolupráca

   Dlhodobá a seriózna spolupráca

   Radi Vám v prípade záujmu poskytneme dlhodobú a stabilnú spoluprácu.

    Kontaktujte nás:

    Adresa:
    EKOHEAT s.r.o., Osadná 2, 831 03 Bratislava IČO: 46023909, IČ DPH: SK2023208143
    Kontakty
    E-mail: zberpouzitehooleja@gmail.com Phone:0918 966 065